Top správa

04.03.2015

Jesenícky zimný triatlon bol pre Slovákov posledným kolom Slovenského pohára v zimnom triatlone.

01.02.2015

Titul majstra Európy pre Pavla Andreeva. Oslavoval aj Matúš Jurečka!

Posledná januárová sobota patrila majstrovstvám Európy v zimnom triatlone, ktoré sa konali v španielskej Reinose.

Prvé tri miesta v elitnej kategórie mužov obsadili ruskí pretekári 1. Pavel Andreev 00:53:06, 2. Evgeny Kirillov 00:53:08, 3. Dimitriy Bregeda 00:53:48.

Ženskú elitnú kategóriu vyhrala Olga Parfinenko (RUS) 01:04:10, 2. Šáka Grabmullerova (CZE) 01:04:29, 3. Ana Casares (ESP) 01:06:21.

ME v Reinose sa konali bez účasti slovenskej výpravy.
Kompletné výsledky ME nájdete tu.

V ten istý deň sa v českom Jablonci nad Nisou uskutočnili prvé preteky v zimnom triatlone s dĺžkami 5-13-5. Víťazom sa stal Matúš Jurečka, za ním o viac ako minutu Michal Benda a tretí Ondřej Teplý.

Ženy: 1. Veronika Vzoreková, 2. Gabriela Pohánková, 3. Dana Chaloupková

Najbližšie preteky zimného triatlonu sa uskutočnia už budúcu sobotu 7. 2. 2015 na Králikoch ako M_SR a 2.kolko SlPO v zimnom triatlone. Pripájame aktuálne propozície.